Hakkımızda

Anasayfa > Kurumsal

Hakkımızda

2019'da Beylikdüzü Gürpınar İstanbulda kurulan Dogru Tercih Fen Bilimleri ailesi olarak çıktığımız bu yolda tek hedefimiz öğrencilerimizin topluma faydalı birer birey olarak yetişmesini, eğitim-öğretim hayatında daha ileri düzeylere ulaşarak geleceklerini güvence altına almalarını hedeflemiş bulunmaktayız. Biliyoruz ki, bilinçli bireyler, bilinçli toplumlar oluşturur. Bu doğrultuda bugünün çocuklarını, yarının öğretmenleri, doktorları, mühendisleri arasında görmek, tek temel arzumuzdur. Çocuklarımızın geleceğe hazırlanması konusunda elimizden gelen her şeyi eksiksiz hatta fazlasıyla gerçekleştirmeyi ve onları güzel yerlere hep birlikte taşımayı hedefliyoruz. Aile-okul-kurs iletişimine çok önem vermekle beraber, her bir öğrencimize gerekli tüm manevi desteği eksiksiz sunduğumuza inanıyoruz. Amacımız öğrencilerimizin kişisel potansiyellerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan köklü eğitim-öğretim ortamımızla, mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, entellektüel, cesaretli, milli kültürünü özümsemiş ve aynı zamanda evrensel bakış açısına sahip bireyler olarak yetiştirmektir. Gürpınar Fen Bilimleri ailesi olarak, öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatlarındaki gelişimlerinde birer basamak görevini görmek, onları daha üst noktalara taşımaya yardımcı olmak ve bu doğrultuda ihtiyaçları olan tüm yenilikleri kullanımlarına sunmak tek görevimizdir.

Kurucumuzdan

Önce küçük hayaller kurar insanlar, daha sonra daha büyük hayallerin peşinden gider. Çünkü başarmanın sırrı hayal kurmaktan geçer. Hayallerinizden ve kendinizden vazgeçmeyin.
Çünkü;
"Gelecek, hayallerinin peşini bırakmayanlarındır."

Sen Başarabilirsin !-

Misyonumuz

Niçin Varız?

Gürpınar Fen Bilimleri olarak amacımız bireylerin kişisel potansiyelini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan köklü eğitim-öğretim ortamımızla; mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, entelektüel, cesaretli, çok yönlü, milli kültürünü özümsemiş ve aynı zamanda evrensel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Neyi Hedefliyoruz?

Eğitim ve öğretimi köklü ve donanımlı bir altyapıyla evrensel standartlarda yürüterek, öğrencilerimizin bilinç düzeylerini kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak, kuruluşunda olduğu gibi gelecekte de başarı, kalite, güven ve huzurun odağı olarak ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer almaktır.

Gürpınar Fen Bilimleri

Ayrıcalıklarından Faydalanın.

Hedefi her daim öğrencilerin eğitimi olan ve bu süreçte profesyonel öğretim kadrosu ile hizmet veren Gürpınar Fen Bilimleri kursumuzda 2020 - 2021 öğretim yılı kayıtlarımız başlamıştır. Sizde erken kayıt avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bilgileriniz Giriniz

HABERDAR OLUN !